Služby pro domácnosti

Služby pro domácnosti jako jsou rodinné a nájemní domy

Veškeré naše služby provádíme také v domácnostech. Jedná se především o povrchové úpravy schodišť, podest, chodeb a předsíní, kde je položená teracová nebo mramorová dlažba.

 

Mramorová dlažba na chodbě před renovací

Mramorová dlažba na chodbě před renovací

Mramorová dlažba na chodbě po renovaci

Mramorová dlažba na chodbě po renovaci

 

Renovace teracového schodiště v průběhu prací

Renovace teracového schodiště v průběhu prací

Travertinová dlažba po povrchové úpravě

Travertinová dlažba po povrchové úpravě

 

Tyto práce vám po domluvě můžeme nabídnout za velice příznivé ceny a za konzultaci včetně cenové nabídky si nic neúčtujme!

 


Poslední dotazy z poradny, rádi poradíme i vám

Zpráva: Dobrý den, chtěli bychom zrenovovat podlahu v předsíni. Jedná se o cementovou dlažbu z 20. let na ploše cca 7,5 m2. Na podlaze je v současnosti nalepen korek, který bychom chtěli odstranit. Provádíte i tyto služby nebo by bylo nutné zařídit jeho odstranění před samotnou renovací? Dá se předpokládat, že dlažba bude hodně zanesená ale ne jinak poškozená. Ráda bych vás požádala o předběžnou kalkulaci, i když půjde jen o hrubý odhad. Děkuji, E. T.

Zpráva: Dobrý den , jedná se o renovaci cca 26 m2 mramorového obkladu koupelny metodou, která odstraní drobné škrábance a totéž provedení na podlaze cca 20 m2. Obklad i dlažba jsou nově položeny a poškrábané obkladačem. prosím o cenovou kalkulaci a nejbližší termín provedení. Děkuji Č.

Zpráva: Dobrý den, mám cca 80 m mramorové podlahy v kuchyni a na chodbě, je položená před 18 lety takže by chtěla asi zbrousit a naimpregnovat aby se zase leskla jako když byla nová a cca 100 m koberců. Zajímala by mě cena. Děkuji Č.

Zpráva: Dobrý den, prosila bych o cenovou kalkulaci renovace teraco podlahy v bytě:
•       Chodba 10 m2, koupelna 4,65 m2
•       Broušení, impregnace, leštění
•       Na chodbě potřeba doplnit pruh 165 x 35 cm, ve dvou texturách
Děkuji, srdečně zdraví I. V.

Zpráva: Prosím o návrh dobré impregnace na kamennou dlažbu od StoneTrade - OCRA. Dlažbu máme uvnitř v letní kuchyni, kde může dojít k polití kafem či vínem ...  Děkuji